Náš TIP: Skrytá kamera v pohári na kávu

Skrytá kamera v hrnčeku na kávu nie je len obľúbenou vychytávkou ale je aj účinným zariadením, ktoré slúži na zhromažďovanie údajov. Ak ste počas obchodných stretnutí svedkami porušenia zákona na pracovisku (šikanovanie, diskriminácia) alebo si všimnete podozrivých obchodov medzi jednotlivými stranami, stojí za to podobné udalosti nahlásiť. Nahrávky vytvorené s použitím prístroja LawMate PV-CC10 – skrytá kamera v hrnčeku na kávu – sa môžu stať ideálnym dôkazovým materiálom.

Veko, ktoré skrýva všetku elektroniku, sa zmestí do väčšiny hrnčekov na kávu, ktoré môžeme zohnať na čerpacích staniciach alebo v najpopulárnejších kaviarňach. Znižuje riziko detekcie kamery na absolútne minimum, pretože samotná kamera je prakticky nedetekovateľná. Kamera skrytá vo veku, vďaka matrici CMOS, umožňuje uložiť obraz s vysokou kvalitou v rozlíšení 640 × 480, ako aj v rozlíšení HD 1280 × 720.

Vstavaná Li-Ion batéria (3,7V / 700mAh) Vám umožní nahrávať videá približne na 2,5 hodiny. Nahrávky sú uložené na vymeniteľných kartách microSD / SDHC. Maximálna kapacita kariet, ktorú môžeme použiť v tomto rekordéri, je 32 GB, čo Vám umožní zaznamenať 11 až 20 hodín záznamu. Dôležitým prvkom tohto rekordéra je funkcia označujúca každý záznam dátumom a časom, čo môže byť užitočné pri overovaní materiálu ako napr. dôkaz na súde.

Skrytá kamera LawMate PV-CC10 ukladá videá v populárnom formáte .MOV, vďaka ktorému budeme môcť prehrávať materiál na väčšine typov zariadení.

Najdôležitejšie funkcie kamery PV-CC10 skrytej v šálke na kávu

  • skvelé maskovanie rekordéra v tvare veka šálky na kávu
  • extrémne dobrá kvalita spracovania a čistý dizajn
  • vhodná pre väčšinu typov hrnčekov na kávu
  • nahrávanie záznamov vo formátoch HD a VGA uložených na pamäťových kartách
  • záznamy sú označené dátumom a časom
  • dlhá nahrávacia doba vďaka zabudovanej batérii

Ak máte obavy o jednoduchom používaní tohto inteligentného zariadenia, uisťujeme vás, že sú zbytočné. Skrytá kamera PV-CC10 je veľmi intuitívna a nemala by spôsobovať žiadne problémy. Ergonomika a jednoduchosť tlačidiel vám umožní efektívne zmeniť rozlíšenie, s ktorým chcete nahrávať videá. Prepnutie režimu nahrávania je veľmi jednoduché a dá sa urobiť jedným kliknutím tlačidla, ktoré je umiestnené na veku šálky kávy.

Kamera ukrytá v hrnčeku na kávu – LawMate PV-CC10 – je veľmi užitočné a zaujímavé riešenie pre jednotlivcov, ktorí chcú diskrétne zaznamenať všetko v ich okolí. Berte prosím na vedomie, že šálka LawMate PV-CC10 je len atrapa a nemala by sa napĺňať skutočnou kávou alebo inými tekutinami!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *