Náš TIP: Budík so skrytou HD kamerou

Budík so skrytou kamerou je perfektne kamuflované zariadenie, ktoré môžete použiť kdekoľvek. Či už v domácnosti, v kancelárii alebo dokonca si ho vziať so sebou na cesty a nahrávať v hotelových izbách, aby ste sa ubezpečili, že vám hotelová služba neberie veci z batožiny.

Používanie špionážnej kamery v budíku je veľmi jednoduché – vložte do zariadenia microSD kartu s kapacitou až 32GB a kameru zapnite. Video môžete nahrávať dvomi spôsobmi. Buď s aktiváciou pohybu alebo nepretržite, takže si ho môžete prispôsobiť podľa vašich požiadaviek.

Spustenie a zastavenie nahrávania záznamu je jednoduché aj pomocou priloženého diaľkového ovládača. Pomocou neho môžete spustiť/zastaviť nahrávanie, povoliť režim aktivácie pohybu, zapnúť režim nepretržitého nahrávania a dokonca aj fotografovať!

Využitie špionážnej kamery:

  • monitorujte svoj dom alebo byt, keď ste v práci
  • udržujte svoju kanceláriu v bezpečí a zistite, kto Vám berie veci zo stola
  • použitie ako opatrovateľskej kamery – majte pod kontrolou vašu opatrovateľku, či sa k vášmu dieťaťu správa tak ako má
  • použitie v obchode alebo v podnikaní – oči navyše sa vždy zídu
  • vďaka malým rozmerom si ju môžete zobrať so sebou aj na cesty a monitorovať napríklad hotelovú izbu, či vám hotelová služba nekradne veci

Videozáznamy sú zaznamenávané vo vysokom HD rozlíšení 1280 x 960, takže môžete vidieť presne to, čo sa deje, keď nie ste nablízku. Prehrávanie videozáznamov je možné na počítačoch PC alebo Mac – buď použijete pribalený USB kábel na priame pripojenie, alebo jednoducho vyberiete microSD kartu a vložíte ju do čítačky kariet.

A cena? Za relatívne jednoduché zariadenie, ktoré ponúka kvalitný kameru, detekciu pohybu, možnosť vytvárania fotiek, či dlhú výdrž až 6 hodín nahrávania, vás vyjde len na cca 50€.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *