Náš TIP: Špionážna kamera v nabíjačke na mobil

Ak potrebujete skrytú kameru na monitorovanie vašej domácnosti alebo firmy, skrytá kamera v dokovacej stanici je dokonalým riešením. Vyzerá a aj funguje ako obyčajný nabíjací dok pre mobilné telefóny Android či iPhone.

Čo robí toto zariadenie jedinečným je to, že zaznamenáva video vo Full HD rozlíšení a skrytá kamera je umiestnená za predným krytom nabíjacieho doku. Kamufláž je dotiahnutá skoro až k dokonalosti, takže nikto ani pri podrobnejšom pohľade na dok nebude vedieť, že sa jedná o skrytú kameru.

Skrytá kamera v dokovacej stanici je dostupná v dvoch modeloch – jeden len nahráva video na pamäťovú kartu, druhý model podporuje streamovanie videa cez WiFi.

Dokovacia nabíjačka so záznamom

Skrytá kamera so záznamom jednoducho znamená, že v zariadení sa nachádza slot na pamäťovú kartu, na ktorú sa ukladajú záznamy. Sú to zväčša jednoduché zariadenia. Stačí len vložiť pamäťovú kartu, pripojiť do el. siete a môžete monitorovať.

S dokovacou stanicou je možné video nahrávať buď v režime detekcie pohybu, alebo v režime nepretržitého nahrávania. V režime detekcie pohybu bude kamera zaznamenávať len vtedy, keď sa pred kamerou zaznamená pohyb. Týmto režimom sa šetrí priestor na pamäťovej karty a strávite menej času pri prehrávaní záznamov. V režime nepretržitého nahrávania bude kamera zaznamenávať 24 hodín denne, bez ohľadu či sa tam niečo deje alebo nie.

„Vlastné nahrávanie“ jednoducho znamená, že zariadenie je všetko v jednom skrytý fotoaparát, ktorý zaznamenáva na pamäťovú kartu micro SD. Je to jednoduché nastavenie – stačí vložiť pamäťovú kartu, pripojiť zariadenie k napájaniu a je pripravené.

Ak si chcete prehrať záznamy z kamery, jednoducho vyberte pamäťovú kartu a vložte ju do počítača. Pre najlepší výkon odporúčame používať VLC media player.

Dokovacia nabíjačka s WiFi

Ak chcete maž možnosť pozerať sa na živý prenos z kamery, tak sa treba poohliadnuť práve po verzii s WiFi. Táto verzia vám umožní vidieť dianie vo vašej domácnosti alebo v kancelárii v reálnom čase na mobile.

Nabíjačku jednoducho pomocou mobilnej aplikácie spárujete s vašou WiFi a môžete začať sledovať vašu domácnosť či kanceláriu kdekoľvek na svete s prístupom na internet.

Okrem živého vysielania môžete tiež kamere nastaviť spôsob, akým bude záznamy ukladať na pamäťovú kartu. Vybrať si môžete z dvoch režimov: nahrávanie detekciou pohybu alebo kontinuálne nahrávanie. Čiže ak ste niečo nevideli na živo, môže si záznam prehrať spätne.

Bez ohľadu na to, akú miestnosť potrebujete monitorovať, skrytá kamera v dokovacej stanici vám poskytne záznamy tej najvyššej kvality.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *