Náš TIP: Skrytá WiFi kamera v Black boxe

Dneska si predstavíme ďalší produkt z radu špionážnych kamier a to Skrytú kameru v black boxe. Vďaka malým rozmerom 120x30x65 mm je skrytá kamera dizajnovaná na monitorovanie akejkoľvek situácie. Kamera ukrytá v jednoduchej čiernej krabičke môže byť umiestnená buď na voľnom priestranstve, alebo sa dá ukryť do bežných predmetov ako je krabica či kvetina.

Full HD kamera v black boxe disponuje slotom na pamäťové karty do veľkosti až 128GB a aj veľmi žiadaným online streamovaním cez WiFi. Vďaka WiFi budete môcť sledovať obraz z kamery priamo na vašom iPhone alebo na Androide.

Modul je vybavený vysokokapacitnou dobíjateľnou batériou, ktorá vám umožní dlhodobo monitorovať akékoľvek priestory. Batéria zabezpečí až 10 hodín nahrávania alebo streamovania. Pri dlhodobom monitorovaní môžete kameru zapojiť do el. siete a tým získate možnosť nepretržitého sledovania.

Okrem špičkového obrazu a kvalitného zvuku skrytá kamera ponúka aj mnoho rôznych prispôsobiteľných nastavení. Môžete si zvoliť z dvoch režimov nahrávania – kontinuálne nahrávanie alebo nahrávanie detekciou pohybu – nastaviť kvalitu obrazu, či dokonca s kamerou otáčať v uhle 180°.

V skratke ide o zariadenie s malými rozmermi, vďaka ktorým sú možnosti umiestnenia takmer nekonečné. Ak hľadáte skrytú kameru na monitorovanie vašej domácnosti, kancelárie, opatrovateľky, auta, skladu alebo len chcete dopadnúť podvodníka, je táto kamera pre vás tá pravá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *