Majte pod kontrolou svoju domácnosť: Špionážna kamera v adaptéri vám dá istotu

V priebehu rokov sa skryté kamery už zabudovali do mnohých rôznych zariadení a dneska sa pozrieme na skrytú kameru v adaptéri, ktorá prekvapí nie len svojimi vlastnosťami ale aj priaznivou cenou.

Full HD kamera v sieťovom adaptéri je dodávaná v dvoch verziách – verzia so záznamom (ktorá nahráva na pamäťovú kartu) a verzia s WiFi, ktorú po pripojení k vašej bezdrôtovej sieti, môžete ihneď sledovať na vašom iPhone, Androide alebo kľudne aj na tablete.

Uhol zobrazenia

Väčšina skrytých kamier v adaptéroch má uhoľ pohľadu “rovný”, ktorý dobre funguje pri pohľade s vyšších umiestnení, ale nie sú veľmi ideálne pre zástrčky umiestnené nižšie. Tento model to rieši tým, že objektív kamery sa nahol o 15° nahor. To spôsobilo, že kamera v adaptéri dokáže zachytiť oveľa viac. Nesleduje len po úroveň nôh, ale môže zachytiť aj tváre len pár metrov od kamery.

Jednoduchá obsluha

Na rozdiel od mnohých skrytých kamier, ktoré si vyžadujú komplikované nastavenia, tieto skryté kamery sú pripravené do akcie ihneď po rozbalení. Jediné, čo budete potrebovať, je pamäťová karta na ukladanie záznamov. Verzia so záznamom podporuje 128GB pamäťové microSD karty, zatiaľ čo verzia s WiFi podporuje “už len” 32GB karty.

Funkčná USB nabíjačka

Okrem toho, že adaptér pracuje ako skrytá kamera, funkcia adaptéru bola zachovaná, takže sa s ním dajú nabíjať rôzne zariadenia. V spodnej časti je umiestnený klasický USB port, ktorým môžete nabíjať zariadenia podporujúce napätie 5V. Čiže napríklad mobilný telefón, tablet, power banku a pod.

Funkcia streamovania cez WiFi

Verzia s WiFi vám umožní ľahko zistiť, čo sa deje vo vašej domácnosti alebo kancelárii, keď nie ste práve prítomní. Nastavenie kamery trvá asi 5 minút a prebieha priamo v mobile cez mobilnú aplikáciu. Jednoducho si stiahnete aplikáciu, zadáte ID kamery (unikátne číslo) a vyberiete si WiFi sieť, ku ktorej by ste adaptér chceli pripojiť. Pre dosiahnutie najlepšieho výkonu je potrebné širokopásmové pripojenie. Ak je vaše pripojenie pomalé, verzia so záznamom bude pravdepodobne pre vás lepším riešením.

Po spustení kamery si môžete nastaviť svoje používateľské meno a heslo, čím sa zabezpečí, že nikto nebude mať prístup k vášmu videu (ak mu nedáte svoje prihlasovacie údaje). Do jednej aplikácie je možné pridať viacero skrytých kamier. To vám umožní jednoducho sledovať viacero miestností naraz. Môžete dokonca pridávať kamery z rôznych miest, napríklad jednu z domácnosti a druhú z kancelárie – to všetko z jednej aplikácie!

Žiadne mesačné poplatky

Na rozdiel od mnohých streamingových domácich bezpečnostných kamier, ktoré využívajú na prenos mobilnú sieť, pri tejto skrytej kamere vás nebudú obťažovať žiadne mesačné poplatky za zobrazovanie, streamovanie alebo nahrávanie videa. To vám môže ušetriť kľudne aj 200€ ročne. Môžete streamovať toľko zariadení, koľko chcete a nahrávať priamo na pamäťovú kartu.

Určite nám dáte za pravdu, že táto skrytá kamera je naozaj skvelá a skvelá je aj cena. Verzia s nahrávaním vás vyjde cca na 160€, kdežto verzia s WiFi vychádza na zhruba 180€. Vďaka výkonnej aplikácii môžete prakticky sledovať toľko miestností, koľko potrebujete!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *