Náš TIP: Profesionálna HD kamera v kľúčenke s WDR

Ako možno už viete z prehliadania našich webových stránok, predstavili sme vám už niekoľko skrytých kamier. Niektoré z nich sú tzv. “spotrebiteľské” a niektoré sú zase na profesionálnej úrovni, ktoré sú obľúbené u súkromných detektívov či u orgánov činných v trestnom konaní.

Skrytú kameru, ktorú si dnes predstavíme, je obľúbená ako u bežných spotrebiteľov tak aj u profesionálov. Je ňou skrytá kamera v kľúčoch od auta s technológiou WDR (Wide Dynamic Range).

Čo presne pre kameru znamená WDR? Ak ste sa už stretli s nejakou kamerou v kľúčenke, v pere alebo s nejakým iným prenosným videorekordérom, tak viete, že niekedy sa záber môže zobraziť nad alebo pod kontrastom. Výsledkom je obraz s nižšou kvalitou a je na ňom ťažké zistiť, čo sa tam vlastne vôbec dialo.

Vďaka kamere s technológiou WDR, akou je aj skrytá kamera v kľúčoch od auta s vysokým rozlíšením, kamera vie automaticky prispôsobiť túto zmenu kontrastu a priniesť tak najkvalitnejší HD obraz na trhu! Stačí sa pozrieť na obrázky nižšie, aby ste zistili výhody WDR technológie:

Vďaka širokouhlému dynamickému rozsahu dokáže táto skrytá kamera zaznamenávať úžasné obrázky a videá s vysokou kvalitou. Videozáznamy a obrázky sa ukladajú na skrytú micro SD kartu, ktorá je ukrytá vo vnútri kľúčenky.

Funkcie kamery

  • nastaviteľné rozlíšenie VGA / HD
  • nahráva video a fotí fotografie
  • dokonalé maskovanie
  • výdrž cca 120 minút kontinuálneho záznamu
  • najvyššia kvalita spracovania
  • vhodné aj pre súkromných detektívov a ďalšie profesionálne využitie
  • špeciálna WDR kamera

Vďaka tomuto všetkému sa naozaj jedná o profesionálne zariadenie vhodné či už na bežné použitie, alebo naopak na profesionálnu prácu detektívov. Určite si teraz kladiete otázku: Koľko také niečo môže stáť? Táto spomínaná skrytá kamera sa dá zohnať za cca 170€. Ak zoberiete do úvahy jej vlastnosti, kvalitu spracovania a aj značku, ktorá sa venuje špionážnym zariadeniam už niekoľko rokov, tak cenovka je veľmi prijateľná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *